دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی رحیمیان بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک کسب دو مقام قهرمانی جودو نوجوانان…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی رحیمیان بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک کسب دو مقام قهرمانی جودو نوجوانان شاهرودی در مسابقات قهرمانی استان سمنان افزود: دو جودو کار نوجوان شهرستان در این مسابقات که به میزبانی شهر سمنان برگزار شد در وزن های 55- و 81- کیلو گرم مقام اول را کسب کردند.

وی خاطر نشان کرد: مهدی عابدینی، در وزن 55- و محمد رضا کریمی در وزن 81- کیلوگرم بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاده و به مقام قهرمانی دست یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود همچنین از برگزاری لیگ آینده سازان جودو استان سمنان در سالن ولی عصر شاهرود خبر داد و تصریح کرد: در این مسابقات باشگاه شهید احمد رضایی با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام اول، باشگاه شهدای محراب با دو مدال طلا و باشگاه قائم با دو نشان نقره عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند.

رحیمیان در خاتمه با اشاره به این که در لیگ جوانان و بزرگسالان نیز باشگاه ولی عصر با کسب چهار طلا و دو برنز مقام اول بدست آورد عنوان کرد: باشگاه راه آهن نیز با دو مدال طلا، سه نقره و یک برنز جایگاه دوم را از آن خود کرد و باشگاه شهدای محراب نیز با یک نشان طلا و یک نقره نتوانست مقامی بهتر از سومی بدست بیاورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *