جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی، شامگاه پنج شنبه در جمع بسیجیان و هیئت عاشقان ولایت استان قم در مجتمع آموزش عالی…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی، شامگاه پنج شنبه در جمع بسیجیان و هیئت عاشقان ولایت استان قم در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) در سخنانی اظهار داشت: اهتزار پرچم ایران اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم و دشمنان انقلاب وکشور هر چقدر محاسبه می‌کنند باز به این نتیجه می‌رسند که نمی‌توانند در برابر عظمت ملت ایران بایستند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان نمی‌توانند با استفاده از سلاح‌های جنگی به مقابله با ایران بیایند، افزود: آنان از طرفی نمی‌خواهند که ملت ایران مسیر خود را طی کند اما ایران اسلامی در هر صورت بدون توجه به همه دشمنی‌ها، مسیر پیشرفت خود را ادامه خواهد داد و در عرصه‌های مختلف به بالاترین سطح خواهد رسید.

رئیس بسیج مستضعفین گفت: دشمنان امروز به دنبال ایجاد اسلام هراسی هستند و در این راستا در کشورهای مختلف به اسم اسلام سر از تن افراد جدا می‌کنند و جنایات فجیعی همانند بیرون کشیدن قلب افراد از بدنشان و شکنجه زنان را به تصویر می‌کشند تا به همه دنیا اینگونه نشان دهند که اسلام چنین دین خشنی است که نباید به سمت آن رفت.

وی با بیان اینکه امام راحل بقای نظام اسلامی را ایمان به مقصد الهی و حرکت به سمت خداوند و همچنین حفظ وحدت می‌دانستند، افزود: دشمنان تمام تلاش خود را به کار می‌برند تا بتوانند این دو عامل را از ملت ایران جدا کنند.

نقدی، پیروزی در سالهای دفاع مقدس در برابر دشمنان را، ایمان و حفظ وحدت برشمرد و گفت: در حقیقت این دو عامل موجب پیروزی و ایستادگی ما در برابر دشمن متجاوز شد وگرنه ایران در آن زمان از تجهیزات نظامی و آموزش‌های جنگی چندانی برخوردار نبود.

وی تأکید کرد: امروز باید در عرصه جهاد فرهنگی مستحکم و قدرتمند باشیم و باید یک الگوی مناسب به دنیا عرضه کنیم که در این صورت در کار خود موفق و پیروز بوده‌ایم و باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم تا در برابر تهدیدات خارجی دشمنان که بنیان‌های اخلاقی جوانان را هدف می‌گیرد بایستیم و جامعه نیز بتواند مسیر رشد و تعالی خود را ادامه دهد.

رئیس بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های شبکه‌های ماهواری، آن را به عنوان یک خطر بزرگ دانست و افزود: امروز یکی از اصلی ترین سلاح های دشمن برای از بین بردن ایمان جوانان همین برنامه‌های شبکه‌های ماهواری است که در حال حاضر 95 درصد از آنان در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارد.

سردار نقدی افزود: رژیم اشغالگر قدس 6 شبکه ضد اخلاق و با محوریت مسائل جنسی به زبان فارسی راه اندازی کرده است و آنان با اینگونه تهاجمات فرهنگی، می‌خواهند خانواده‌ها را متلاشی کنند تا دیگر برای سایرین الگو نباشند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.