شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۴

محمدعلی نصر مدیر بوستان ولایت در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، گفت: برگزاری شب برنامه‌های افطار تا سحر همزمان با فرا…

محمدعلی نصر مدیر بوستان ولایت در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، گفت: برگزاری شب برنامه‌های افطار تا سحر همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در دستور کار واحد اجتماعی و فرهنگی بوستان ولایت قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح در ضلع جنوبی در شماره دو بوستان ولایت روبروی قلعه شادی از نخستین روز تا پایان ماه مبارک رمضان بعد از نماز مغرب و عشاء در دست اجرا است.

نصر اظهار داشت: در این طرح بیش از 30 شب برنامه‌ ماه مبارک رمضان و میهمانی خدا از افطار تا سحر از نخستین تا پایان ماه مبارک رمضان در بوستان ولایت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری شب برنامه‌های افطار تا سحر همزمان با ماه مبارک رمضان در بوستان ولایت، برگزاری مراسم مولودی‌خوانی، ‌جشن بزرگ رمضان، نمایش‌های طنز و نمادین حرکات بازی با توپ، حرکات نمایشی آکروبات و … از اقدامات اجرایی این طرح است.

نصر خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم نورافشانی در شب‌های ماه مبارک رمضان به جز شب‌های قدر و شب شهادت امام علی (ع) در ضلع جنوبی در شماره دو بوستان ولایت از اقدامات دیگر بوستان ولایت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.