پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۲

مدیر اجرایی شرکت ساحل بوشهر و طرح چهاربانده کردن جاده بابامیدان گچساران به بهبهان گفت: با توجه به اهمیت طرح چهاربانده کردن جاده…

مدیر اجرایی شرکت ساحل بوشهر و طرح چهاربانده کردن جاده بابامیدان گچساران به بهبهان گفت: با توجه به اهمیت طرح چهاربانده کردن جاده بابامیدان گچساران به بهبهان شتاب‌بخشی به این طرح امر ضروری است.

علی اصغر صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کهگیلویه و بویراحمد افزود: معارضات اجتماعی، وجود خطوط گاز و فیبرنوری عمده‌ترین عوامل کندی اجرای این طرح ملی است.

وی اظهارکرد: با توجه به اهمیت طرح چهاربانده کردن جاده بابامیدان گچساران به بهبهان شتاب‌بخشی به این طرح امر ضروری است.

مدیر اجرایی شرکت ساحل بوشهر و طرح چهاربانده کردن جاده بابامیدان گچساران به بهبهان تصریح‌کرد: این طرح برای کاهش میزان تصادفات جاده‌ای در این محور که شریانی‌ترین جاده مواصلاتی استان‌های جنوبی به مرکز کشور است، بسیار موثر است.

صفری عنوان‌کرد: مسئولان ملی و استانی برای رفع موانع سرعت بخشی به طرح بزرگراه بابامیدان، گچساران به بهبهان چاره‌اندیشی کنند.

وی گفت: قطعه دوم این طرح که از هشتم اردیبهشت سال 93 آغاز شده، 9 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که دو درصد نسبت به برنامه زمان‌بندی عقب است.

وی افزود: 230 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه ملی برای این طرح در نظر گرفته شده که تاکنون 40 میلیارد ریال آن جذب شده است.

صفری عنوان‌کرد: مجموع طول این طرح 140 کیلومتر است و تاکنون 27 کیلومتر از این مسیر چهاربانده شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *