چهارشنبه، ۰۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۸

رئیس اتحادیه طلافروشان زنجان با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بازار، دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارت‌خوان به صلاح نیست، گفت: در این…

رئیس اتحادیه طلافروشان زنجان با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بازار، دریافت کارمزد از دستگاه‌های کارت‌خوان به صلاح نیست، گفت: در این تصمیم باید تجدیدنظر شود.

“سیدمحمد صفایی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: تصمیمی که بانک مرکزی برای اخذ کارمزد از دستگاه‌های کارت‌خوان گرفته است به ضرر اصناف بوده و امیدواریم در این رابطه تجدیدنظر شود.

وی تصریح ‌کرد: دولت به دنبال توسعه دولت الکترونیک است، اما این تصمیمات خلاف این موضوع بوده و ما انتظار داریم بانک مرکزی در این رابطه تجدید نظر کند و گرنه بار دیگر شاهد خواهیم بود که مردم به داد و ستد دستی پول بپردازند.

این فعال صنفی با بیان اینکه باید از طرح‌های نو و درست حمایت کرد، خاطرنشان‌ کرد: اصناف مخالف هیچ طرح جدیدی نیست، اما باید طرح‌ها کارشناسی شده و با نظر فعالان در این حوزه باشد.

صفائی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید به دنبال راهکاری برای حمایت از اصناف باشند، گفت: یکی از بزرگ‌ترین مشتریان بانک‌ها فعالان صنفی هستند که باید از آن‌ها نیز حمایت کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *