دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، مدير عامل شركت نوين بافان پرنگ شامگاه دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با كسب شش ميليون و ۵۰۰…

به گزارش خبرنگار مهر، مدير عامل شركت نوين بافان پرنگ شامگاه دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با كسب شش ميليون و ۵۰۰ هزار دلار درآمد ارزي از طريق صادرات و رسيدن به بيشترين ميزان صادرات در ميان توليدكنندگان صنعت نساجي و پوشاك، به مقام صادركننده نمونه كشور نائل شده است.

احمد طاهري درآمد ارزي كسب شده از سوي شركت خود را ناشي از صادرات به كشورهاي اروپايي اعلام و افزود: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، درآمدهاي ارزي اين شركت تا پايان سال جاري به مرز ۱۰ ميليون دلار خواهد شد.

وی همچنین حوزه تخصصي فعاليت شركت نوين بافان پرنگ را پوشاك خردسالان تا رده سني ۱۶ سال بيان داشت و اظهارداشت: اين شركت با ثبت برند ROOH (روح) در اروپا، از سال ۸۵ در منطقه آزاد انزلي شروع به فعاليت کرده كه طي گذشت پنج سال از زمان حضور در عرصه صادرات، ميزان صادرات به بيش از ۲۰ ميليون دلار رسيده است.

مديرعامل شركت نوين بافان پرنگ با بيان اينكه بهره گيري از مزايا و معافيت هاي قانوني و حمايت هاي سازمان منطقه آزاد انزلي در دست يابي به اين مهم موثر بوده است، گفت: تلاش هاي رئيس هيئت مديره و مديرعامل اين سازمان و همكارانشان به منظور رفع مشكلات بخش صنعت و توليد منطقه آزاد انزلي نتيجه داده و همگان شاهد كمك هاي مناسب سازمان در حوزه هاي اعمال مزايا، قوانين و حمايت هاي معنوني و اشتغالزايي هستند.

وي در ادامه از اشتغالزايي شركت متبوع خود براي۸۰۰ نفر از نيروهاي بومي منطقه خبر داد و افزود: گسترش واحدهاي فروش از رشت و تهران به ساير نقاط كشور و توسعه خطوط توليد و افزايش صادرات از برنامه هاي آينده شركت نوين بافان پرنگ است.

محمد رضا نعمت زاده وزير صنعت معدن تجارت نیز در اين همايش با تقدير از تلاش هاي شركت نوين بافان پرنگ بدليل رسيدن به اين ميزان صادرات خواستار توجه ساير توليدكنندگان به بالابردن كيفيت و بازاريابي صحيح شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.