شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۰۰

نلو وینگادا به طور رسمی کارش را در تیم ملی امید آغاز کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رسول…

نلو وینگادا به طور رسمی کارش را در تیم ملی امید آغاز کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رسول دانشجو،‌ سرپرست کمیته جوانان گفت: نشستی را با سرمربی تیم ملی امید به همراه کادر فنی که تاکنون این تیم را همراهی می کردند، برگزار کردیم. در این نشست یک ساعته تمامی موارد فنی بازیکنان در اختیار وینگادا قرار داده شد تا وی با ارزیابی کامل بتواند بازیکنان را زیر نظر داشته باشد.

وی افزود: طبق اعلام وینگادا، ملی پوشان 6 جلسه تمرین خواهند داشت و سپس مرحله بعدی اردو با نفراتی که وینگادا اعلام می کند، برگزار می شود. همچنین امکاناتی که قرار است به این تیم داده شود نیز مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد تا پیش از ظهر فردا 14 اردیبهشت، نشستی را در دفتر آیت الهی،‌ نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال برگزار و تصمیمات نهایی برای برنامه های سرمربی تیم ملی امید گرفته شود.

طبق اعلام دانشجو ملی پوشان امید بعدازظهر امروز یک جلسه تمرین خواهند داشت. روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه دردو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین دارند. بعدازظهر روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه و روز سه شنبه 16 اردیبهشت ماه یک جلسه تمرین خواهند داشت و صبح روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه نیز آخرین تمرین این مرحله از اردوی تدارکاتی برگزار می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.