جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۲۹

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال در تهران بدون حضور لژیونرها برگزار شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تمرین امروز تیم ملی ساعت…

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال در تهران بدون حضور لژیونرها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تمرین امروز تیم ملی ساعت 17:30 آغاز شد. در تمرین امروز تیم ملی 18 بازیکن حاضر بودند که تنها علیرضا حقیقی به عنوان لژیونر در این تمرین حاضر بود. سایر لژیونرهای ایرانی در تمرین غایب بودند و آنطور که کی‌روش گفته، احتمالا تا 18 می (28 اردیبهشت) به تیم ملی ملحق خواهند شد.

در آغاز تمرین کی‌روش به مدت 15 دقیقه با بازیکنان صحبت کرد. حرکات استقامتی بخش اصلی تمرین امروز تیم ملی را تشکیل می‌داد.

بازیکنان تیم ملی بعد از دویدن به پاسکاری گروهی پرداختند و در ادامه حرکات تاکتیکی زیرنظر کی‌روش انجام شد.

محدودیت‌هایی در تمرین امروز برای خبرنگاران و عکاسان در نظر گرفته شده بود که این مساله گلایه برخی از عکاسان را دربر داشت. آنها مجبور بودند از روی سکوها عکسبرداری کنند.

تیم ملی فوتبال ایران تا زمان سفر به اتریش، صبح‌ها تمرینات بدنسازی می‌کنند و عصرها در ورزشگاه آزادی به مرور حرکات تاکتیکی می‌پردازد.

خبرنگار آلمانی از رادیو آلمان میهمان تمرین امروز تیم ملی بود. این خبرنگار در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا صحت دارد هسلر قرار است دستیار یکی از مربیان ایرانی در لیگ برتر شود، گفت: او فرد باهوشی است. من چنین چیزی را در جایی دیده‌ام اما نمی‌دانم صحت دارد یا نه.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.