پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۱

روابط عمومی شرکت توزیع برق استان البرز روز پنج شنبه گزارش داد،با تلاش و پیگیری کمیته تحقیقات این شرکت برای انسجام بخشی ارتباط…

روابط عمومی شرکت توزیع برق استان البرز روز پنج شنبه گزارش داد،با تلاش و پیگیری کمیته تحقیقات این شرکت برای انسجام بخشی ارتباط صنعت برق با مراکز علمی کشور و انجام خدمات علمی ، پژوهشی و آموزشی مورد نیاز شرکت ، این دو تفاهم نامه به امضای مسوولان شرکت توزیع برق البرز و دانشگاه های خوارزمی و شریف رسید.

بنا بر این گزارش، ایجاد ساختار مدیریت و نظارت تخصصی در دانشگاه در قالب کمیته عالی نظارت با حضور نمایندگان طرفین و انجام اقدامات اداری از طریق اداره کل فناوری و ارتباط صنعت با دانشگاه را از اهداف این موافقت نامه است.

نظارت برعملکرد مجریان زیر پروژه های پژوهشی ، آموزشی ، مطالعاتی وخدمات علمی وفنی ، سازماندهی فعالیت های آموزشی و پژوهشی خدمات علمی و فنی دانشگاه در قالب گروه های تخصصی برای طراحی و پیشنهاد و به اجرا در آوردن زیرپروژه های مرتبط با نیاز شرکت توزیع از جمله مفاد این تفاهم نامه ها است.

برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و تخصصی برای رفع نیازهای اعلام شده توسط شرکت توزیع از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.ک/1

7411/ 691

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.