جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۴

جهانبخش سنجابی شیرازی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در نظر دارد…

جهانبخش سنجابی شیرازی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در نظر دارد با هدف بسترسازی بسط و توسعه تعاملات تجاری و اقتصادی بین ایران و عراق و آشنایی فعالان اقتصادی با آخرین وضعیت بازار کسب و کار و فرصت ها و چالش های پیشرو در تجارت و فعالیت اقتصادی ˈاولین اجلاس بین المللی توسعه تجارت و همکاریهای اقتصادی ایران و عراقˈ را برگزار کند.

وی افزود: این اجلاس مرداد ماه سال جاری و با مشارکت، حمایت و همکاری رؤسای دستگاه های حاکمیتی و دولتی مسئول برگزار خواهد شد.

شیرازی افزود: در این اجلاس افزون بر نمایشگاه جنبی ویژه شرکت های برتر تجاری، تولید کننده، خدماتی و تسهیل گران تجارت از طرح، تندیس و منشور ˈنشان بین المللی تجارت ایران و عراقˈ رونمایی می شود که این نشان با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران و با بهره گیری از شاخص های مبتنی بر متغیر های مدیریتی، عملکردی، نظارتی، بهره وری و کیفیتی به صورت سالانه به شرکت های برتر ارزیابی شده اعطا می شود.

دبیر کل اتاق ایران و عراق در پایان افزود: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح و پایش و ارزیابی فعالان حقوقی و حقیقی در حوزه تعاملات تجاری دو کشور به وب سایت اتاق بازرگانی ایران و عراق به آدرس www.ir-iqcc.com/fa مراجعه کنند.

اقتصام (4) ** 1574**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.