دوشنبه، ۲۷ مرداد ۹۳ - ۱۱:۰۷

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان البرز گفت: طرح اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را با مساجد آشتی می‌دهد . حجت الاسلام…

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان البرز گفت: طرح اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را با مساجد آشتی می‌دهد .

حجت الاسلام سید اکبر موسوی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: تا گذشت حدود دو ماه از اجرای طرح اوقات فراغت توسط کانون‌های فرهنگی،هنری مساجد بیش از 30 هزار کودک و نوجوان البرزی در برنامه‌های این طرح شرکت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک تا پایان تابستان تعداد شرکت کنندگان در این طرح فرهنگی،آموزشی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

موسوی افزود: در این طرح برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده که ازبرگزاری اردوهای تفریحی،برگزاری کلاس‌های انس باقرآن، مسابقات ورزشی، جلسات و پاسخ می‌توان به عنوان بخشی از این برنامه‌ها نام برد .

موسوی ادامه داد: طرح اوقات فراغت در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ایجاد فضای مناسب و با نشاط دینی و با هدف انس نوجوانان و جوانان با مساجد طراحی شده است و بزرگترین دستگاه اجرایی این طرح، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هستند.

این مسئول تصریح کرد: در حال حاضر 320 کانون فرهنگی ، هنری مساجد در استان البرز فعالیت دارند که اجرای بخشی از اهداف فرهنگی استان را عهده‌دار هستند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود از عدم همکاری ادارات استان در پرداخت اعتباراتی که تعهد کرده بودند به کانون‌های فرهنگی،هنری مساجد بپردازند گلایه کرد و گفت: انجام امور فرهنگی به غیراز برنامه‌ریزی به اعتبارات مناسب احتیاج دارد بنابراین ادارات باید از بی‌مهری در این حوزه دست بکشند و به تعهدات خود عمل کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *