جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر،سردار فتح الله جمیری ظهر جمعه در جلسه هماهنگی برنامه‌های اردوهای جهادی در استان بوشهر اظهار داشت:برگزاری اردوهای جهادی نقش بسزایی…

به گزارش خبرنگار مهر،سردار فتح الله جمیری ظهر جمعه در جلسه هماهنگی برنامه‌های اردوهای جهادی در استان بوشهر اظهار داشت:برگزاری اردوهای جهادی نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت جوانان و برداشتن چهره محرومیت از مناطق دارد.

وی افزود:دانشجویان و دانش آموزان که در این طرح ها فی سبیل الله و بدون هیچ چشم داشتی شرکت می کنند و هدفشان خدمت خالصانه است.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی هجرت سه در استان بوشهر از اول تیر ماه شروع می‌شود و تا اواخر شهریور ادامه دارد تصریح کرد:  امسال پیش بینی شده که شش‌هزار نفر از دانشجویان رشته‌های مختلف و دانش‌آموزان در این اردوها شرکت کنند.

جمهیری ادامه داد: سال گذشته 140 میلیارد ریال اعتبار اقتصاد مقاومتی استان بود که از این مبلغ 80 میلیارد ریال آن به اجرای اردوهای بسیج سازندگی اختصاص یافت.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  تصریح کرد:در این طرح  هر تیم اعزامی به مناطق در بخش‌های پزشکی، مهندسی، کشاورزی، آموزشی، علمی، فرهنگی و خدماتی به مدت 12 روز خدمات رسانی می‌کنند .

وی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری افزود:در این ارودها به مقوله فرهنگ نیز بصورت ویژه پرداخته شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *