دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۱

مقدمات و شرایط لازم برای حضور ایران در دو رویداد مهم نمایشگاهی در کشور عمان فراهم شده است و شرکت‌های مطرح ایرانی خود…

مقدمات و شرایط لازم برای حضور ایران در دو رویداد مهم نمایشگاهی در کشور عمان فراهم شده است و شرکت‌های مطرح ایرانی خود را برای رقابتی دیگر در قالب فعالیت نمایشگاهی آماده می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه اصفهان، نهمین نمایشگاه بین‌المللی غذا و هتلداری و همچنین چهارمین نمایشگاه بین‌لمللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان از تاریخ 18 تا 20 شهریور در مسقط پایتخت کشور عمان در حالی برگزار می‌شود که کشورمان در هر دو حوزه غذا و پزشکی نمایندگان شایسته‌ای را از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی و منطقه آزاد کیش معرفی کرده است.

در این دوره شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان نماینده انحصاری مرکز نمایشگاه عمان میزبان شرکت‌هایی در زمینه پزشکی است.

پتانسیل‌های خوب کشور در صنعت غذا و پزشکی، نزدیکی فرهنگی میان ایران و عمان، فاصله کم جغرافیایی، ثبات و روابط سیاسی خوب و برنامه‌های کوتاه‌ و بلند =مدت دولتمردان کشور عمان از جمله عواملی است که می‌تواند موفقیت ایران در بازار بکر و روبه رشد عمان را تضمین کند.

به گزارش ایسنا، تبدیل شدن به بزرگترین سایت گردشگری جهان عرب تا سال 2018، بهترین معبر صادرات به شمال آفریقا و قدرت اول اقتصادی در منطقه خلیج فارس از جمله اهدافی است که به صورت جدی در برنامه‌های کشور عمان قرار گرفته و به طور ویژه از سوی تصمیم گیرندگان دولتی و خصوصی این کشور پیگیری می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *