پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۷

به گزارش خبرگزاری مهر، رییس شورای شهر کرمانشاه از راه اندازی شش مرکز ورزشی برای استفاده رایگان در مناطق محروم و فاقد امکانات…

به گزارش خبرگزاری مهر، رییس شورای شهر کرمانشاه از راه اندازی شش مرکز ورزشی برای استفاده رایگان در مناطق محروم و فاقد امکانات تخصصی در سطح شهر خبر داد.

سالار احمدزاده بیان کرد: در کنار هیات پزشکی ورزشی متعهد به خدمت به آحاد جامعه جهت حفظ و ارتقای سلامت هستیم و بر همین اساس در مراکز عمومی که وسایل و تجهیزات ورزشی استقرار یافته از کارشناسان خبره در زمینه ارایه مشاوره های درمانی، تغذیه ای، روانشناسی ورزشی و علمی استفاده خواهیم کرد.

64 هزار نفر از روستاییان کرمانشاهی زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند 

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 64 هزار نفر از روستاییان زیر پوشش بیمه سلامت بوده که از طریق 96 مرکز بهداشتی درمانی روستایی و توسط 152 نفر پزشک خدمات دریافت می‌کنند.

امید قادری با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 897 هزار ویزیت در این مراکز انجام گرفته، افزود: برای هر 3 هزار و 500 نفر روستایی باید یک نفر پزشک در این مراکز به‌کارگیری شود.

پرداخت مستمری به 1280 نابینا در کرمانشاه

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: یک‌هزار و 280 نابینا و کم‌بینا از اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه مستمری دریافت می‌کنند. 

عبدارضا میرزائیان  بیش از 142 دانش‌آموز و 81 دانشجوی کم‌بینا و نابینا از حمایت‌های سازمان بهزیستی استان کرمانشاه استفاده می‌کنند.

به گفته این مسئول، 2 هزار و 10 معلول در زمینه بینایی از خدمات ایاب و ‌ذهاب و یک‌هزار و 280 نابینا و کم‌بینا نیز از اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه مستمری دریافت می‌کنند. 

بیش از 21 میلیون سهم و حق تقدم در تالار بورس کرمانشاه معامله شد

در معاملات این هفته تالار بورس منطقه ای کرمانشاه 21 میلیون و 619 سهم و حق تقدم به ارزش 50 میلیارد و هشت میلیون ریال معامله شد.

روابط عمومی تالار بورس کرمانشاه روز پنجشنبه گزارش داد؛ ارزش معاملات این هفته نسبت به هفته قبل 41 درصد افزایش داشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.