دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۶

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا « افروز بهرامی » روز دوشنبه در حاشیه دیدار با مدیر عامل بنیاد بیماری های نادر در جمع…

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا « افروز بهرامی » روز دوشنبه در حاشیه دیدار با مدیر عامل بنیاد بیماری های نادر در جمع خبرنگاران در تهران اظهار داشت : با راه اندازی دفتر بنیاد بیماری های نادر در کرج – مرکز استان البرز – به بیماران نادر خدمات رسانی بهتری خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد بیماران نادر در استان نوپای البرز مشخص نیست ، اظهار امیدواری کرد تا با راه اندازی دفتر بنیاد بیماری های نادر کرج ، این بیماران پس از شناسایی از خدمات بنیاد بهره مند شوند.

بهرامی گفت : هر چند تفاهم نامه ای فعلا بین بهزیستی استان البرز و بنیاد بیماری های نادر امضا نشده است اما بر اساس توافق های ضمنی قرار است بهزیستی زمینی برای راه اندازی بیمارستان در اختیار بنیاد قرار دهد و در عوض بنیاد هم به مددجویان بهزیستی در رابطه با برخی امور آزمایشگاهی و درمانی خدمات رایگان ارایه کند.

** استان البرز و تکمیل نبودن برخی زیر ساخت ها

وی در بخش دیگری از سخنانش به نوپایی استان البرز نیز اشاره کرد که برخی زیر ساخت ها از جمله زیر ساخت های بهداشت و درمان آن تکمیل نشده است.

نامبرده در عین حال در خصوص جمعیت تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان البرز نیز گفت : شمار این افراد به 60 هزار نفر می رسد که حدود 30 هزار نفر آنها دچار مشکلات جسمی حرکتی هستند.

مدیر کل بهزیستی استان البرز شمار کمپ های ترک اعتیاد استان را نیز یکصد و چهار کمپ عنوان کرد و اظهارداشت: ظرفیت هر کدام از کمپ ها بین یکصد تا یکصد و 50 معتاد متقاضی درمان است .

بهرامی گفت : در سال گذشته ، 30 هزار معتاد طی دوره 21 روزه در این کمپ ها بستری و درمان شدند.

اجتمام(3)**1776**1436

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.