جمعه، ۱۵ دی ۹۶ - ۱۰:۰۲
شغل نشان

سایت و اپلیکیشن شغل نشان در حالی با هدف ثبت نشانی مشاغل در کشور آغاز به کار کرده است که در صفحه اول…

سایت و اپلیکیشن شغل نشان در حالی با هدف ثبت نشانی مشاغل در کشور آغاز به کار کرده است که در صفحه اول این سایت و اپلیکیشن آمده است که « با چند کلیک ساده ، نشانی شغلتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و همیشه در دسترس مشتریانتان باشید ». در ادامه با میهن پست همراه شوید.

شغل نشان یک سایت کاربر محور درج مشخصات و نشانی مشاغل در کشور است که هر ایرانی می تواند در عرض چند دقیقه یک حساب کاربری در سایت و یا اپلیکیشن ایجاد کرده و مشخصات شغلی خود را به همراه عکس ، متن ، نقشه محل کسب و کار و حتی ویدیو و تیزر تبلیغاتی ثبت و آن را در کنار سایر هم صنف های خود به نمایش بگذارد.

به عبارتی دیگر شغل نشان ، یک سایت و اپلیکیشن اشتراک نشانی مشاغل در کشور است که نه تنها می تواند در دسترسی آدرس مشاغل به هموطنان کمک کند بلکه صاحبان مشاغل و کسب و کار نیز می توانند از مزایای دیگری همچون تبلیغ محصولات و خدمات خود با عضویت در آن بهره مند شوند.

شغل نشان

شغل نشان دارای مزایای زیادی است که مهمترین آن پر کردن خلا بزرگ نداشتن وب سایت توسط صاحبان مشاغل و کسب و کار جهت معرفی کالا و خدمانشان در اینترنت است که در این میان شغل نشان کمک خواهد کرد که افراد بدون پرداخت هرگونه هزینه طراحی، پشتیانی و اداره کردن وبسایت و حتی با پرداخت مبلغی ناچیز کالا و خدمات خود را در اینترنت و بخصوص در سایت و اپلیکیشن شغل نشان ، نشان کنند.

توضیح بیشتر در خصوص شغل نشان این است که هر کاربری می تواند به صورت یکساله ، دو ساله و سه ساله اقدام به ثبت نشانی شغل خود در سایت و یا اپلیکیشن شغل نشان نمایید.

دانلود اپلیکیشن شغل نشان

هزینه ثبت نشانی مشاغل در شغل نشان بسیار پایین بوده و ثبت نشانی مشاغل را به صورت یکساله ، دو ساله و سه ساله  انجام میدهد . البته برای نمایش مشخصات شغلی در صفحه اول سایت و اپلیکیشن شغل نشان به صورت سالیانه بایستی مبلغی علاوه بر حق عضویت سالیانه پرداخت کرد.

چگونه باید به شغل نشان اعتماد کرد ؟

شغل نشان در سایت رسانه های برخط با عنوان ستاد ساماندهی محتوای فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کد شامد # 1-1-716282-65-4-1 به ثبت رسیده و قابل شناسایی واستعلام می باشد.

شغل نشان

برای اعتماد بیشتر و برای استعلام صحت ثبت شغل نشان در ستاد ساماندهی محتوای فضای مجازی کافیست به نشانی samandehi.ir مراجعه نموده و در قسمت استعلام ثبت رسانه آدرس سایت shoghlneshan.com را وارد نمایید تا مشخصات صاحب امتیاز آن در دسترس شما قرار بگیرد.

با این حال اگر شما نیز صاحب کسب و کار هستید حتما پیشنهاد می شود که برای ثبت نشانی و مشخصات شغلی خود در این اپلیکیشن و سایت اقدام کرده و از مزایای آن بهرمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.