شنبه، ۱۵ آبان ۹۵ - ۱۱:۵۲
شلوار ضد آب Vear

شلوار ضد آب Vear که جدیدا به عنوان یک استاتاپ در سایت کیک استارتر برای جذب سرمایه جهت تولید انبوه قرار گرفته است…

شلوار ضد آب Vear که جدیدا به عنوان یک استاتاپ در سایت کیک استارتر برای جذب سرمایه جهت تولید انبوه قرار گرفته است می تواند دوچرخه سواری بدون استرس را در روزهای بارانی در حالی به علاقه مندان به دوچرخه سواری هدیه ببخشد.شلوار ضد آب Vear دارای چفت و بست‌های منحصر به فرد بوده که استفاده از آن را برای کاربر آسان می‌کند. پوشیدن این شلوار و در آوردن آن در حدود ۷۷/۵ درصد سریع‌تر از شلوارهای دیگر انجام می‌شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

البته باید گفت که شلوار ضد آب Vear دارای پاچه‌های خاص و ضد آب  و زیپ‌های بلندی است که از ابتدا تا انتها این شلوار  در هر دو طرف شلوار متداد می‌یابد و در واقع شلوار ضد آب Vear در ظاهر شبیه به تمامی شلوارهای دیگر است اما در حقیقت از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است.

شلوار ضد آب Vear در حال حاضر دو مدل مختلف  در سایت کیک استارتر قرار گرفته است که یکی از آنها یک شلوار ضد آب معمولی است و دیگری یک شلوار ضد آب از جنس پارچه ضد آب   Sympatex   است و طراحان شلوار ضد آب Vear می‌گویند که گزینه اول برای استفاده روزمره دوچرخه‌سواران و دومی که از جنس Sympatex ساخته شده و گران‌تر است نیز برای ورزش‌هایی مانند اسکی و اسنوبورد مناسب است.

 شلوار ضد آبVear پس از اتمام استفاده به راحتی در خود جمع می‌شود و به شکل یک کیسه در می‌آید که دارای یک بند است و می‌توان آن را به هر جایی آویزان کرد. تمام درزها و مناطق حساس این شلوار مانند زانوها و محل‌های انشعاب بدن انسان بسیار محکمند و تقویت شده‌اند. سازنده این شلوار می‌گوید که جیب‌های این شلوار فوق‌العاده ضدآب است؛ بنابراین گوشی و کیف پول شما در مجاورت با باران خیس نمی‌شود

در حال حاضر، سازندگان Vear در وب‌سایت منبع‌یابی  Kickstarterبه دنبال جمع‌آوری منبع مالی هستند و  اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش برود، این محصول در فوریه ۲۰۱۷ با قیمت ۱۵۰ دلار روانه بازار خواهد شد .

با هم در میهن پست تصاویری از شلوار ضد آبVear  را تماشا می کنیم

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]baikbike[/highlight]

4 دیدگاه برای “دوچرخه سواری بدون استرس در روزهای بارانی با شلوار ضد آب Vear”

 1. مریم گفت:

  خیلی خوب شد

 2. راحله گفت:

  چرا انقد گرون؟

 3. هلیا گفت:

  برای عصرای پاییز که بارون میاد خوبه

 4. سهره گفت:

  شیک و کارامد به نظر میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.