شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۳

سرکلانتر چهارم پليس پايتخت جزئيات شليک پليس به سمت خودروي بنز سفيد رنگ را تشريح کرد. به گزارش ابتکار، سرهنگ علي احمد نادري…

سرکلانتر چهارم پليس پايتخت جزئيات شليک پليس به سمت خودروي بنز سفيد رنگ را تشريح کرد.

به گزارش ابتکار، سرهنگ علي احمد نادري در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در ساعت يک بامداد 18 خردادماه امسال مردي 34 ساله به نام ارسلان به کلانتري 127 نارمک مراجعه و عنوان کرد که به همراه پسرخاله‌اش به نام ياسر براي خريد مشروبات الکلي با ساقي‌يي به نام حامد قرار ملاقات داشته است.

وي افزود: ارسلان در ادامه اظهاراتش عنوان داشت که همراه پسرخاله‌اش با يک دستگاه خودروي بنز سفيدرنگ به سمت محله تهرانپارس در حرکت بودند که در خيابان 180 غربي ماموران گشت کلانتري نارمک به آنها دستور ايست دادند که اين افراد توقف نکردند.

سرکلانتر چهارم پليس پايتخت با بيان اينکه ماموران به اين افراد تيراندازي کرده اما آنها توانسته بودند فرار کنند گفت:‌ ارسلان بعد از مدتي متوجه زخمي شدن ياسر که در صندلي عقب نشسته بود مي‌شود و سريعا او را به نزديک ترين بيمارستان منتقل مي‌کند.

وي با بيان اينکه در همين حين مسئولان بيمارستان هنگامي که متوجه مي‌شوند فردي بر اثر اصابت گلوله به آنها مراجعه کرده، مراتب را به پليس گزارش مي‌دهند گفت: به دنبال اظهارات متهم، ماموران وي را براي تست الکل به پزشکي قانوني ارجاع دادند که در آزمايشات انجام شده تست وي مثبت گزارش شد و فرد تير خورده نيز در حال حاضر در بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان قرار دارد که با گماردن سرباز تحت نظر است و پرونده براي سير مراحل قانوني نيز در اختيار قاضي قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.