چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۲

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، همچنین کد این استان به عدد 031 تغییر می یابد و…

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، همچنین کد این استان به عدد 031 تغییر می یابد و کدهای بین شهری داخل استان نیز حذف می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات اصفهان گفت: در این طرح که در 217 مرکز شهری و 347 مرکز روستایی استان اجرا می شود، عدد سه(3) به ابتدای شماره های مشترکین شهر اصفهان و شهرستانهای خمینی شهر و فلاورجان اضافه می شود.

«حسین کشایی» افزود: برای اجرای طرح یکسان سازی کدهای تلفن ثابت در استان بالغ بر یکصد تیم در شهرستانها و مرکز استان در حالت آماده باش هستند.

در آیین افتتاح این طرح، استاندار اصفهان با مادر شهیدان«بارفروش» در شهرستان کاشان که چهار فرزند خود را تقدیم انقلاب کرده است، به صورت آزمایشی و بدون کد، تلفنی گفت و گو کرد.

استاندار اصفهان در این آیین با تاکید براینکه گامهای مخابراتی در این استان باید بلند و جهشی باشد، گفت: لازم است محور توسعه استان را به سمت خدماتی همچون گردشگری، بانکی، مخابراتی و پولی ببریم.

«رسول زرگرپور» افزود: نخستین و مهمترین زیرساخت توسعه استان، ارتباطات و مخابرات است.

وی تاکید کرد: به این دلیل، توسعه مخابرات در استان اصفهان، اساسی و حیاتی است.

بر اساس اعلام شرکت مخابرات اصفهان، برای اطلاع از وضعِیت شماره های تغییر یافته در دیگر نقاط استان سامانه گویای تلفنی 2525 و پایگاه اینترنتی شرکت مخابرات استان اصفهان به آدرس WWW.TCE.IR برای مشترکین اختصاص یافته است.

مشترکین همچنین می توانند با ارسال شماره فعلی به همراه کد شهر خود به سامانه پیامکی 3000001818 شماره جدیدشان را دریافت کنند.

استان اصفهان دارای دو میلیون و 250 هزار مشترک تلفن ثابت با ضریب نفوذ 44.67 درصد است.

ضریب نفوذ تلفن ثابت در کشور 37.8 است.

طرح یکسان سازی کدهای تلفن ثابت در تعدادی از استانهای کشور نیز اجرا شده است.

د/7148/ 7132

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *