شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۳

‌وقتی دلتنگ می‌شویم بی اختیار هوای بودن در کنار حرمش دل‌مان را هوایی می‌کند، آسمانی می‌شویم. سال‌هاست لحظه‌هایی را به عشق تنهایی و…

‌وقتی دلتنگ می‌شویم بی اختیار هوای بودن در کنار حرمش دل‌مان را هوایی می‌کند، آسمانی می‌شویم. سال‌هاست لحظه‌هایی را به عشق تنهایی و هم‌نوایی با کبوتر‌های زیبای حرم نورانی‌اش آرزو کردیم و چه بسا به لطف کرمش زمان‌هایی به این آرزوی خود رسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی، به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی کرامت و همزمان با میلاد با سعادت اما‌م رضا (ع) در این روزها استان مرکزی میزبان حضور گرم و پرمهر سفیران رضوی است.

عصر جمعه با غروب زیبایش و دلتنگی خاص خود زمان وصل دل‌های مشتاق به معبود و منجی عالم بشریت است. و در واپسین لحظه‌های این روز عزیز‌، میدان شهدای اراک حضور سفیران رضوی را پذیرا شد تا این حضور آبی باشد برای رفع دلتنگی‌های سالیان مردمی که خادمان امام رئوف را با آغاوش باز استقبال می‌کنند.

زمان حضور خادمان حرم رضوی به مردم اطلاع‌رسانی شده و از روزها و ساعت‌ها قبل شوق خاصی را برای مردم ایجاد کرده ‌بود. کم کم جمعیت از تمام خیابان‌های اطراف به سمت میدان شهدا سرازیر شدند.

ساعت هفت عصر این انتظار به پایان رسید. میدان شهدا از حضور مردم سرشار شد. بوی عطر تمام فضا‌ی خیابان را پرکرده بود. استقبال مردم از سفیران رضوی چنان گرم و دلنشین، و شاید وصف‌ناشدنی بود.

با به اهتزاز درآمدن پرچم مطهر حرم رضوی در میدان شهدا حضور مردم بیش‌تر شد، هجوم جمعیت برای دستیابی به پرچم متبرک افزایش پیدا ‌کرد. اشک‌هایی از صداقت در چشمان همه موج می‌زد که ای کاش …

امام مهربانم این بار که نتوانسته‌ایم در آستان مقدس طلایی دلنشینت قدم بگذاریم، آیینه‌های دلمان را با حضور پرمهر خادمانی که رنگ ‌و بوی رضوی دارند جلا داده‌ایم و زمانی ‌که پرچم زیبای حرمت بالا رفت قصه قصه‌ی چشم بود و اشک.

به گزارش ایسنا، صبح امروز نیز خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اراک پیام مهربانی امام رئوف را به بیماران و دردمندان رساندند.

سفیران آسمانی رضوی با حضور خود پیام امید و آرامش را در قلب بیماران هویدا ساختند و تسلی‌بخش نگاه رنجور بیماران شدند.

سفیران رضوی امشب با حضور در مسجد ساعت و برگزاری مراسم و اقامه‌ی نماز مغرب‌ و عشاء در این مسجد به دیدار دو روزه‌ی خود از اراک پایان می‌دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *