پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۲

زیورآلات جزئی از  ابعاد روانی انسان را تشکیل میدهند. بسته به اینکه چه مقدار زمان برای انتخاب این کار می‌گذاریم و چه مدل‌هایی…

angoshtar6 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

زیورآلات جزئی از  ابعاد روانی انسان را تشکیل میدهند. بسته به اینکه چه مقدار زمان برای انتخاب این کار می‌گذاریم و چه مدل‌هایی را انتخاب می‌کنیم  با آنها قسمتی از ویژگیهای شخصیتی و روحیه  خودمان را به دیگران نشان می‌دهیم. این انگشترها جزء جدیدترین و مدرن ترین انگشترهای ۲۰۱۴ هستند. هر کدام  را که دوست دارید برگزینید. ما به شما می‌گوییم روحیه‌تان چگونه است!

خشن‌های منعطف
angoshtar7 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر


نگین این مدل به خاطر رنگ شفاف و صورتی ملایمش برای آدم‌هایی با روحیه‌های لطیف مناسب است اما کافی است نگاهی به برش‌های تیز انگشتر بیندازید تا متوجه شوید سرسخت بودن بخش دیگری از ماهیت این انگشتر را تشکیل می‌دهد. بنابراین اگر آدمی هستید که قبل از شناخت آدم‌ها روی خوش نشان نمی‌دهید ولی بعدا دوست جدا نشدنی‌شان می‌شوید این مدل برای شما مناسب است.

 از عمق دریا

angoshtar 1 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

خانم‌هایی که سادگی را دوست دارند اما در عین حال از ارزش هر چیزی خبر دارند با این انگشتر ارتباط برقرار می‌کنند. این خانم‌ها همچنین به ایده‌های تازه علاقه‌مند هستند.

 ساده‌های رک

angoshtar 2 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

برش‌ها ساده هستند و نگین انگشتر تک‌رنگ و تمام قد سبز! همه اینها شما را برای نشان دادن شخصیت شفاف، رک و سرشار از صراحت‌تان آماده می‌کند. ساده‌ها ساده می‌پوشند.

عشاق علمی- تخیلی

angoshtar 3 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

بعضی از خانم‌ها به فیلم‌های علمی- تخیلی علاقه زیادی دارند به‌خصوص آنهایی که مربوط به فضا و سیارات دیگر است. آدم‌هایی که روحیه‌هایی محدودنشدنی دارند اغلب نسبت به این مسائل جذب می‌شوند. این انگشتر هم با توجه به شکل و رنگ نگینش برای آنها ساخته شده است.

جهانی نشسته بر انگشتان شما

angoshtar 4 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

یک بازی ساده با دایره‌ها باعث ایجاد این مدل جالب برای آدم‌هایی با تفکر انتزاعی است. آنها عاشق بیرون کشیدن مفاهیم تازه از دل مفاهیم قدیمی هستند. ناممکن برای‌شان معنی ندارد و قدرت سازگاری‌شان بالاست. این همه دایره و ایجاد شکل کروی اینها را لو خواهد داد.

طبیعت دوست‌ها

angoshtar 5 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

جنس‌های طبیعی دل کسانی را می‌برد که دوستدار طبیعت هستند و به حفظ میراث طبیعی علاقه‌مند. این مدل چوبی زیبا هم برای خانم‌هایی ساخته شده که احتمالا اسم‌شان در لیست سازمان حفاظت از محیط زیست دیده می‌شود.

دل به دریا زدن

angoshtar 6 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشتر

آدم‌های رمانتیک و انعطاف‌پذیر این انگشتر را می‌پسندند. این انگشتر یادآور اقیانوس‌های نامحدود است و حالت دالبری آن از روحیه سازگاری افراد حکایت می‌کند.

روحیه‌های متفاوت

angoshtar 7 شناخت روحیه هرکس مطابق با انتخاب انگشترگول رنگ آبی و ملایمت آن را نخورید، چون صاحب این انگشتر روحیه‌ای متفاوت و حتی خشن دارد!

منبع- مجله سیب سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.