پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۷

پنج شنبه 93.4.19 13:58 رژیم صهیونیستی حملات وحشیانه علیه غزه را توجیه کرد ” آویگدور لیبرمن” وزیر خارجه رژیم صهیونیستی حملات وحشیانه رژیم…

پنج شنبه 93.4.19

13:58 رژیم صهیونیستی حملات وحشیانه علیه غزه را توجیه کرد

” آویگدور لیبرمن” وزیر خارجه رژیم صهیونیستی حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه  را که از سه روز گذشته تا کنون تشدید شده و منجر به شهادت بیش از 80 فلسطینی و زخمی شدن دستکم 560 نفر شده است، دفاع رژیم صهیونیستی از خود توصیف کرد.

وی با ارسال نامه ای به وزرای خارجه کشورهای مختلف خواهان حمایت جامعه جهانی از آنچه که “حق اسرائیل در دفاع از خود” نامیده بود، شد.

این مقام صهیونیستی در ادامه مدعی شد که قبول آتش بس یعنی استقبال از موشکهای حماس در اراضی اشغالی.

لیبرمن که به بیان اظهارات جنگ طلبانه علیه فلسطینیها و اتخاذ سیاست آپارتاید معرف است اخیرا اعلام کرد که به دلیل اختلاف نظر با شخص نخست وزیر، به ائتلاف حزب “اسرائیل خانه ما” با حزب لیکود پایان داده است.

۱۱:۵۹ شهادت 3 نفر از اعضای گردانهای قدس

بر اثر حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به خودروی حامل چند نفر از اعضای گردانهای قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در مرکز غزه، سه نفر از اعضای این گروه به شهادت رسیدند.

از سوی دیگر، شبکه 10 تلوزیون رژیم صهیونستی از پرتاب پنج موشک به تل آویو و گوش دان از سوی غزه خبر داد.

۱۱:۵۸ صدها شهید و زخمی در حملات سه روز گذشته رژیم صهیونیستی به غزه

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به 320 مرکز در نوار غزه طی شب گذشته، بازگشایی گذرگاه رفح به منظور انتقال مجروحان به بیمارستانهای مصر و افزایش شمار قربانیان به 75 شهید و 530 زخمی از اخبار فلسطین محسوب می شود.

۱۱:۱۵ پرتاب 400 تن مواد منفجره بر سر ساکنان غزه

منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ارتش این رژیم از آغاز جنگ علیه غزه و طی چند روز اخیر 590 مورد از پایگاههای حماس و منازل مسکونی را در نوار غزه مورد هدف قرار  داده است و در جریان این حملات 400 تن مواد منفجره استفاده کرده است.

۱۱:۱۴ غافلگیری رژیم صهیونیستی از موشکهای دور برد حماس و انهدام دو جنگنده در آسمان غزه

یک مقام نظامی در ارتش رژیم صهیونیستی در گقتگو با شبکه هفت تلوزیون این رژیم اعلام کرد که حماس تاکنون توانسته دو فروند از جنگنده های رژیم صهیونیستی را با استفاده از موشکهای زمین به هوا منهدم کند.

این منبع امنیتی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی از اصابت موشکهای دور برد حماس به حیفا و دیمونا بسیار غافلگیر و شگفت زده شده است.

۱۰:۰۰ حماس: جان کری شریک نتانیاهو در کشتار کودکان فلسطینی است

“موسی أبومرزوق” یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در پایگاه ارتباط اجتماعی فیس بوک نوشت: “جان کری” وزیر خارجه آمریکا شریک کامل “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اقدامات وحشیانه و کشتار کودکان سرزمین ما است.

۰۹:۵۹ نشست شورای امنیت در خصوص حملات رژیم صهیونیستی به غزه

 شورای امنیت ساعت 10 صبح امروز (به وقت آمریکا) نشستی را در خصوص تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه برگزار می کند.

اخبار روزهای گذشته حملات و جنایتهای رژیم صهیونیستی در غزه در اینجا قابل بازیابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.