سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۳

ˈعلی شفیعیˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: شهرداری آستانه اشرفیه با حمایت شورای اسلامی شهر در نظر…

ˈعلی شفیعیˈ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: شهرداری آستانه اشرفیه با حمایت شورای اسلامی شهر در نظر دارد به منظور سرعت در کار آسفالت کوچه های خاکی، نسبت به اولویت کوچه هایی که 50 درصد در امر هزینه ها مشارکت کنند، اقدام نماید.

وی افزود: به همین منظور شهروندانی که تمایل دارند می توانند با تقبل 50 درصد هزینه های آسفالت برای هماهنگی و تعیین اولویت به شهرداری مراجعه کنند.

شهردار آستانه اشرفیه ادامه داد: بیش از هشت هزار متر مربع از معابر شهر در یک ماه اخیر لکه گیری و آسفالت شده است.

شفیعی اضافه کرد: از ابتدای فصل کار عمرانی در یک ماه اخیر تاکنون هشت هزار و 850 متر مربع از خیابان ها و کوچه های شهر آستانه اشرفیه لکه گیری و آسفالت شده است.

وی بیان کرد: این میزان لکه گیری و آسفالت با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و540 میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری انجام و به مردم آستانه اشرفیه تقدیم شده است.

وی گفت: لکه گیری و آسفالت انجام شده شامل بلوار شهید رجایی، خیابان ها و کوچه های علوی، شهید زندی، شهید منعم، احرار، بلوار طرح حرم مطهر(استقلال)،ضلع غربی گلزار شهدا، فلسطین، جلوی پاساژ نصر، ابوذر، پشت مسجد جامع، شهید مصطفی دوست، بلال و محمدپور می باشد.

شفیعی بیان اینکه شهر آستانه اشرفیه در مسیر توسعه و آبادانی قرار دارد، اضافه کرد: با حمایت اعضای شورای شهر و تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری، این شهر به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.

وی افزود: تمام سعی ما این است که با اجرای پروژه های عمرانی بتوانیم رضایت شهروندان را جلب کنیم.

آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان واقع است.ک/3

7287/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.