شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۲:۲۴

نماینده‌ی مردم ارومیه در خانه ملت با بیان اینکه شهرداری ارومیه باید در پروژه‌های شهری جهشی ایجاد کند، گفت: اگرچه برخی ایرادات در…

نماینده‌ی مردم ارومیه در خانه ملت با بیان اینکه شهرداری ارومیه باید در پروژه‌های شهری جهشی ایجاد کند، گفت: اگرچه برخی ایرادات در پروژه‌های شهرداری ارومیه طبیعی است.

«نادر قاضی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌غربی، در این‌باره افزود: هر پروژه‌ی عمرانی بطور طبیعی محاسن و معایبی دارد،از این‌رو نباید به پروژه‌های شهری از یک بعد نگریسته شود.

وی با بیان اینکه، پروژه‌های شهری اجرا شده توسط شهرداری ارومیه، بار ترافیکی شهر را کاهش داده است، اظهار کرد: تکمیل شدن رینگ شهری نقش بزرگی در کاهش بار ترافیکی شهر داشت.

نماینده‌ی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، پروژه‌های عمرانی شهرداری ارومیه هنوز به اتمام نرسیده‌اند و وجود برخی ایرادات در پروژه‌ها طبیعی است، گفت: نداشتن اعتبار برای اتمام کامل پروژه‌ها، مشکلی است که در برخی پروژه‌های گریبانگیر شهرداری ارومیه است.

وی تصریح کرد: یک جهش اجرای پروژه‌های عمرانی در ارومیه ایجاد شد که باید نقاط مثبت آن را دید، در همین راستا باید ایرادات موجود را نیز برطرف کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *