پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۹

ˈفرهاد عسکریˈ روز چهارشنبه در همایش شورایاران در مجتمع فرهنگی پورنگ بابل افزود:برای جلوگیری از سد معبر و مشکلات تردد و کاهش ترافیک…

ˈفرهاد عسکریˈ روز چهارشنبه در همایش شورایاران در مجتمع فرهنگی پورنگ بابل افزود:برای جلوگیری از سد معبر و مشکلات تردد و کاهش ترافیک شهری باید بازارها به خارج از شهر انتقال یابد.

وی بیان داشت: هر اتحادیه ای آمادگی داشته باشد شهرداری بابل در صدورمجوز و ساخت و ساز بازار همکاری تنگاتنگی خواهد داشت.

وی افزود: تنها اتحادیه خوارباروشان در میان 53 اتحادیه ای که در داخل شهر وجود دارد زمینی را تهیه و مقرر شد کلیه فروشگاهها را به آنجا انتقال دهد.

شهردار بابل ، پدیده سد معبر را یک معضل برشمرد و گفت: این مشکل در کشورهایی همچون سویس، آلمان و هلند نیز که از نزدیک مشاهده شده، وجود دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شورایاران به عنوان پل ارتباطی مردم و شهرداری می باشند؛ اظهارداشت: شورایاران در مدیریت شهری برای بررسی و پیگیری مشکلات محلات نقش موثری دارند.

شهردار بابل در ادامه به عملکرد شهرداری بابل اشاره کرد و گفت: اجرای پنج فاز جاده ساحلی به طول هشت کیلومتر، احداث کمربندی شرقی با اعتبار 400 میلیاردریال، صدور 180 کیلومترمجوز حفاری آب و فاضلاب از میان 450 کیلومتراز جمله فعالیت های شهرداری بوده است.

وی احداث پارک محله کاظم بیگی،باغ روشنی،باغ سراج و نیز پارک کتی غربی بابل را از دیگر فعالیت های شهرداری بابل خواند و گفت: پارک جنگلی طبیعت بابلکنار از جمله طرح هایی است که سالانه 30 الی 50میلیارد ریال از سوی شهرداری برای اجرای برنامه های مختلف در آن هزینه می شود.ک/2

7328/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.