دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی ظهر دوشنبه در بازدید از شهرک امام خمینی(ره) تبریز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی ظهر دوشنبه در بازدید از شهرک امام خمینی(ره) تبریز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زیباسازی و بازنگری در بافتهای فرسوده شهری همواره یکی از مهم ترین دغدغه های مجموعه شهرداری تبریز بوده است.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم زیباسازی شهر و افزایش سرانه فضای سبز و تاثیر آن در زیبایی شهر تاکید کرد: شهرداری تبریز آماده هنمکاری همه جانبه با مردم است تا بیش از پیش بافت های تخریب شده و قدیمی شهری در تبریز را بازسازی کند.

نجفی با بیان اینکه تحول و تجدید نظر اساسی در بافت فرسوده شهرک امام خمینی (ره) تبریز ضروری است، گفت: ده ها سال از ساخت واحدهای مسکونی در این شهرک  می گذرد ولی متاسفانه هنوز هم در زیباسازی و بازنگری بافت این شهرک اقدامی صورت نگرفته است.

شهردار کلانشهر تبریز در پایان با اشاره به آغاز پروژه های عمرانی در شهرک امام خمینی (ره) تبریز خاطر نشان شد: اقدامات و فعالیت های عمرانی بیش از پیش ارزش منطقه ای واحدهای ساختمانی را افزایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *