سه شنبه، ۰۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، خداداد قنبر زاده ظهر سه شنبه در جلسه شهرداری رودسر بابیان اینکه شهرداری تلفیقی از کارهای فرهنگی، عمرانی و…

به گزارش خبرنگار مهر، خداداد قنبر زاده ظهر سه شنبه در جلسه شهرداری رودسر بابیان اینکه شهرداری تلفیقی از کارهای فرهنگی، عمرانی و ورزشی است، افزود: رویکرد این نهاد فقط کارهای عمرانی نیست.  

وی اظهارداشت: با هدف پرورش و شناسایی استعدادهای نونهالان و نوجوانان مدرسه فوتبال با یک رویکرد فرهنگی در این شهر راه اندازی شده است.

شهردار رودسر همچنین با بیان اینکه باشگاه شهرداری رودسر با همکاری شورای اسلامی خود را ملزم و متعهد به راه اندازی مدرسه فوتبال کرده است، گفت: شهرداری تلفیقی از کارهای فرهنگی، عمرانی و ورزشی است.

وی افزود: توسعه هر کشوری به نیروی انسانی تحصیل کرده و متخصص بستگی دارد و جایگاه نهاد تعلیم و تربیت در تحقق این امر بسیار تعیین کننده است.

قنبرزاده در ادامه با تاکید بر ضرورت استفاده از مشارکت خانواده ها در پرکردن اوقات فراغت افزود: برنامه های اوقات فراغت باید در راستای نیازهای معنوی، فرهنگی، آموزشی و مهارتی نسل جوان و نوجوان صورت گیرد.

وی تصریح کرد: درصورت برنامه ریزی صحیح برای پرکردن مطلوب اوقات فراغت نسل جوان و نوجوان، از بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری خواهد شد.

شهردار رودسر همچنین طرح سلامت دریا را فرصت مناسبی برای بهره مندی مردم از این موهبت الهی دانست و افزود: تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی فراهم سازی ایجاد امکانات زیرساختی برای استقبال و پذیرایی از مهمانان و مسافران تابستانی است.

وی یادآورشد: هم اکنون امکانات لازم برای تحقق این امر در سواحل رودسر چاره اندیشی و تدبیر شده است. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.