چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن مظفری ظهر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران  در  پاسخ به سوال مهر در خصوص نبود…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن مظفری ظهر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران  در  پاسخ به سوال مهر در خصوص نبود استاندارد پل های عابر پیاده افزود: پل های عابر پیاده یکی از موضوعات پیش افتاده شهرداری است و در این امر مشکل اساسی وجود دارد و مسئولان قضایی بر این امر توجه دارند.

وی اظهار داشت:با وجود پل‌های عابر پیاده در استان شاهد تصادفات و مشکلاتی زیادی در استان هستیم که متاسفانه شهرداری در بحث استاندارد سازی پل های عابر پیاده کوتاهی کرده است. 

دادستان زنجان گفت: استاندارد نبودن پل های عابر پیاده از بی مسئولیتی شهرداری است چرا که اقدامات قضایی زیادی صورت گرفته ولی ترتیب اثر داده نشده است. 

حجت الاسلام مظفری گفت: در خصوص پل های عابر پیاده 3 نامه شماره دار به شهرداری ارسال شده ولی اجرایی نشده است.

وی تاکید کرد: وظیفه ما نیست که با شماره به شهرداری نامه بنویسم وظیفه شهرداری است که پل های عابر پیاده را استاندارد سازی کند.

دادستان زنجان در ادامه یادآورشد: وجدان عمومی مردم بیدار شود که ما نامه ها را می نویسم که دیروز یک نامه 5 صفحه‌ای در خصوص مشکلات شهرداری نوشتیم و به شهرداری ارسال کردیم .

حجت الاسلام مظفری گفت: پل‌های عابر پیاده   و  آسفالت خیابانهای مناطق مختلف استان زنجان  استاندارد لازم را ندارد ولی باید توجه کنیم که برخی استانها که همانند استان زنجان در منطقه سردسیر کشور قرار دارند وضعیت معابر و خیابانهای آنها مناسب است و دارای آسفالت مناسب و استاندارد هستند.

حجت الاسلام مظفری گفت: مشکلات عدیده‌ای در ساخت و سازها  در استان زنجان وجود دارد.

وی در خصوص شهرک های جدید التاسیس مسکن مهر افزود: مسکن مهر در خیابانهای با عرض 12 متر ساخته شده که این مسائل در آینده مشکلات  و  آسیب های اجتماعی فروانی را به دنبال دارد.

دادستان زنجان تصریح کرد: باید شورای عالی معماری شهر سازی در هنگام مجوز دادن ساخت و سازها دقت کند .

حجت الاسلام مظفری گفت: استان زنجان به نسبت  سایر استانها خیلی عقب است.

وی یاد آورشد: شهرداری باید به تعهدات خود در قبال مردم عمل کند و نسبت به ساخت و سازها، احداث مراکز فرهنگی، فضای سبز تمهیدات لازم را اتخاذ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.