چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۳

به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، در این نشست همکاری دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه مادر استان با شهرداری و…

به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، در این نشست همکاری دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه مادر استان با شهرداری و شورای اسلامی شهرکرد در زمینه ها ی عمرانی، تحقیقاتی، پژوهشی مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

رئیس دانشگاه شهرکرد در این نشست گفت: بهره مندی دستگاه های اجرایی از توان نرم افزاری و آموزشی دانشگاه شهرکرد می تواند به روند توسعه ی شهری کمک کند.

دکتر ˈاسماعیل اسدیˈ دانشگاه شهرکرد را عضوی از پیکره شهر معرفی کرد که پیشرفت هرچه بیشتر آن، زمینه ی ارتقاء و تعالی شهرکرد را به همراه دارد.

وی اظهار داشت: دانشگاه شهرکرد با طرحی جامع و حرکت در مسیر توسعه موفقیت ها و دستاوردهای زیادی حاصل کرده است.

اسدی از رشد چشمگیر این دانشگاه در زمینه تحصیلات تکمیلی خبرداد و افزود: نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد به کل دانشجویان در مقایسه با متوسط کشوری پنج درصد بیشتر است و راهیابی 78 درصد دانش آموختگان دوره کارشناسی به مقطع کارشناسی ارشد از موفقیت های دانشگاه است.

وی کمبود آب مورد نیاز فضای سبز و کمبود اعتبارات پروژه ها ی نیمه تمام را مهم ترین معضلات دانشگاه شهرکرد برشمرد و مساعدت مدیران شهری برای رفع این مشکلات را خواستار شد.

شهردار شهرکرد نیز حسن نیت دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد نسبت به شهرداری را ارزشمند دانست و بر همکاری مشترک با دانشگاه و استقبال از پایان نامه های دانشجویی در زمینه شهری تأکید کرد.

ˈنورالله غلامیانˈ نسبت به همکاری شهرداری با دانشگاه شهرکرد برای حل معضلات موجود قول مساعد داد.

در جریان این نشست از پروژه احداث دیوار دانشگاه شهرکرد به طول 2000 متر و ساخت سردر این دانشگاه با اعتبار بالغ بر 20 میلیاد ریال بازدید شد.

/558/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.