سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۰۲:۲۸

“پورقربان”، شهردار املش با حکم رئیس بین‌المللی شهرداران صلح جهانی، عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد. کاظمی، مسئول روابط عمومی شهرداری املش در…

“پورقربان”، شهردار املش با حکم رئیس بین‌المللی شهرداران صلح جهانی، عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد.

کاظمی، مسئول روابط عمومی شهرداری املش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، شهردار هیروشیما در نامه خود به شهردار املش آورده است، به کمک شما برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و عاری از سلاح‌های اتمی نیازمندیم.

وی خاطرنشان کرد: ماتسویی در نامه خود اضافه کرد، ما در نقطه آغازین حساسی برای مبارزه برای رهاسازی خود از تهدید هسته‌ای هستیم، بیایید با هم برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و آینده‌ای روشنتر تلاش کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه محل استقرار دبیرخانه اصلی این سازمان در شهر هیروشیما است، افزود: ریاست سازمان به‌عهده ماتسویی شهردار هیروشیما بوده و دبیرخانه شهرداران ایرانی عضو این سازمان از سال ۸۷ به همت شهردار تهران در محل موزه صلح تهران آغاز به‌کار کرده است.

کاظمی خاطرنشان کرد: عضویت شهرداران ایرانی در این سازمان را تاییدی بر این حقیقت است که ملت ایران خواهان صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز با جهان و زندگی با آرامش، عزت و سرافرازی برای شهروندان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.