دوشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ سید محمد انصارالحسنیˈ عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دیر تاسیس شدن این شهر و تبدیل شدن…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ سید محمد انصارالحسنیˈ عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دیر تاسیس شدن این شهر و تبدیل شدن آن به مرکز شهرستان در کوتاه ترین زمان پس از ارتقا به نقطه شهری را از دلایل فراهم نبودن زیر ساخت ها برشمرد.

وی گفت : در مدت سه سالی که در شهرداری سورک مشغول خدمت رسانی هستم تمام تلاش ما بر این بوده کارهای زیرساختی انجام دهیم و به همین خاطر تمام اعتبارات و تلاش های ما در زیر زمین دفن شده است.

شهردار سورک افزود : در حال حاضر مشکلی به نام آب گرفتگی در شهر نداریم و با برنامه هایی که داریم تا چند سال آینده نیز چنین مشکلی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد : در سال گذشته زیر سازی آسفالت معابر سطح شهر، احداث کانال خیابان امام، احداث کانال بتنی بلوار شهید بهشتی، زیرسازی دیوار رودخانه در سه جهت، احداث جداول آبی، پیاده روسازی در سطح شهر، احداث جدول در سطح شهر، رنگ آمیزی جداول جاده اصلی و خط کشی عابر پیاده را انجام دادیم.

شهردار سورک با اظهار این که یکی از بحران های هر منطقه و استان مشکل دفن زباله است ، گفت: با وجود اینکه زیر ساخت شهری سورک آماده نبود و امکانات مکانیزه نداشتیم این بحران را حل کردیم.

وی افزود: هیچ زباله ای اعم از خشک و پساب در این شهرستان دفن نمی شود و ما توانستیم با مدیریت صحیح آن را انتقال دهیم.ک/3

7330/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *