جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۳

صادق نجفی روز جمعه در آیین افتتاح خیابان فدک به امام خمینی افزود: شهرداری تبریز مصمم است شهر را به یک کارگاه بزرگ…

صادق نجفی روز جمعه در آیین افتتاح خیابان فدک به امام خمینی افزود: شهرداری تبریز مصمم است شهر را به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل کند تا از سراسر جهان مردم برای دیدن زیبایی های این شهر به تبریز سرازیر شوند.

وی همچنین از تغییرات اساسی و مناسب سازی ورودی های تبریز از طرف تهران و مرند خبر داد و گفت: شهردار منطقه پنج تبریز متعهد شده قبل از عید فطر قسمت شمالی ورودی شرق تبریز را به یک ورودی بزرگ و در شان نام تبریز بزرگ تبدیل نماید.

نجفی همچنین با اشاره به پروژه های مهم و تاثیر گذار شهرداری تبریز در مناطق مختلف اضافه کرد: برای ایجاد فرهنگ جدید در کارها، برخی از پروژه های شهرداری به صورت دو نوبتی انجام خواهد شد تا شاهد آبادانی سریع این شهر باشیم.

وی با اشاره به افتتاح خیابان شهید رضانژاد جنوبی اظهارکرد: شاید در مدت زمان کمتر از سه ماه شهرداری منطقه سه تبریز توانست با همراهی و همکاری شهروندان ساکن در منطقه نسبت به مسیرگشایی این خیابان اقدام کند.

شهرداری تبریز از شهروندان ساکن در این خیابان درخواست کرد به منظور زیبا جلوه نمودن این خیابان هر چه سریعتر نسبت به ساخت و ساز بناهای اطراف خیابان اقدام کنند.

خیابان فدک به امام (رضا نژاد جنوبی) همزمان با نیمه شعبان و به طول 450 متر و با هزینه کرد 142 میلیارد ریال در حوزه شهرداری منطقه سه به بهره برداری رسید.

7233/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.