یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

یعقوب انصاری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون تعریض و دو بانده کردن جاده باسمنج به تبریز به صورت جدی…

یعقوب انصاری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون تعریض و دو بانده کردن جاده باسمنج به تبریز به صورت جدی در حال اجراست.

وی افزود: با توجه به موقعیت شهرک خاوران که در مسیر مناطق ییلاقی و پرتردد قرار گرفته، تعریض این جاده می تواند تلفات و تصادفات جاده ای را بویژه در ایام تعطیل به طور چشمگیری کاهش دهد.

وی هدف از اجرای این پروژه را کاهش ترافیک، تسهیل عبور و مرور، جلوگیری از تلفات و خسارات مالی و جانی و زیباتر نمودن سیمای ظاهری منطقه خواند و افزود: این جاده با عرض 35 متر و طول 4 کیلومتر طراحی شده و مبلغ پروژه 100 میلیارد ریال است.

شهردار منطقه 9 همچنین به اجرای پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی شهرک خاوران اشاره کرد و گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت 22 هزار مترمربع و زیربنای هفت هزار مترمربع طراحی شده است.

انصاری اعتبار اجرای این مجتمع را 140میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: این پروژه کم نظیر با کاربری های فرهنگسرا و آمفی تئاتر با گنجایش 450 نفر شامل کتابخانه و سالن ورزشی، ساختمان اداری، استخر سرپوشیده، سالن بدن سازی، تاسیسات، مهمانسرا، محیط پارک گونه سنتی احداث می شود.

وی اظهار کرد: اجرای پروژه های متعدد عمرانی در منطقه نوید بخش رونق و توسعه شهرک خاوران خواهد بود و در آینده نزدیک و با همراهی اهالی این منطقه شاهد شهرکی زیبا و توسعه یافته خواهیم بود.

7233/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.