چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۳

ˈ عزیزاله شهبازی ˈ عصرسه شنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تدابیر استاندار خوزستان در برگزای مانور سلامت…

ˈ عزیزاله شهبازی ˈ عصرسه شنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تدابیر استاندار خوزستان در برگزای مانور سلامت و بهداشت که به منظور ارتقاء بهداشت و پاکیزگی عمومی وبالابردن سطح آگاهی و فرهنگ عمومی مردم برگزار شد پنج کارگروه در سطح شهرستان آبادانب تشکیل شده بود.

وی گفت: نتیجه ارزیابی به عمل آمده توسط کارشناسان مربوطه عملکرد شهرستان آبادان بر اساس فعالیت های صورت گرفته در اجرای تمرین سلامت و بهداشت رتبه اول و برتر را در استان خوزستان کسب کرده است.

شهبازی تغییر نسبی چهره شهر و روستاهای تابعه شهرستان به لحاظ بهداشت عمومی، ایجاد روحیه نشاط و شادی در میان مردم، بالا بردن سطح آگاهی مردم نسبت به رعایت بهداشت عمومی و همکاری تمامی دستگاه های دولتی به طور مستقیم یا غیر مستقیم در راستای فرهنگ سازی عمومی از جمله شاخص های این ارزیابی ذکر کرد.

وی گفت: این دومین مقام شهرستان آبادان از ابتدای سالجاری تاکنون است بطوریکه فرمانداری آبادان به بخاطر نوع خدمات رسانی در جهت رفاه حال مسافران نوروزی و راهیان نور، نمونه معرفی شده بود.

7102/538

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.