دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۹

علی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اهالی شهر چورزق خواستار شبانه روزی کردن درمانگاه این شهر هستند…

علی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اهالی شهر چورزق خواستار شبانه روزی کردن درمانگاه این شهر هستند که تاکنون با پیگیری ها فراوان نتیجه ای در این خصوص حاصل نشده است.

وی یادآورشد: فقط در ساعات اداری در این درمانگاه پزشک فعالیت می کند و پس از این ساعت، درمانگاه شهر چورزق تعطیل شده و حتی سرایداری وجود ندارد که در را به روی بیمارانی که عصر یا شامگاه جهت درمان مراجعه می کنند باز کرده و مریض ویزیت شود.

فرماندار شهرستان طارم گفت: علاوه برشهر چورزق، این مشکل در مناطق مختلف این شهرستان وجود دارد.

** مشکل کمبود پزشک مرتفع می شود

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: مشکل کمبود پزشک عمومی در این شهرستان هفته آینده رفع خواهد شد.

دکتر رضا مهدوی ابهری افزود: بر اساس طرح تحول سلامت، هفته آینده پزشک عمومی در شهر چورزق مستقر و آماده ارایه خدمات به بیماران این منطقه خواهد شد.

وی یادآورشد: در همه مراکز درمانی این شهرستان پزشک خانواده، در راستای ارایه خدمات درمانی فعال است.

مهدوی ابهری خاطرنشان کرد: شبانه روزی شدن درمانگاه مستلزم فضای فیزیکی استاندارد، جذب سه پزشک، تغییر چارت اداری است که موافقت شبانه روزی کردن درمانگاه شهر چورزق، باید از طریق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام شود.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: هم اکنون در بیمارستان شهر آب بر متخصص داخلی، بیهوشی، اطفال، زنان و جراح به بیماران این شهرستان خدمات ارایه می دهند.

7325/596

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.