دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۰

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از آغاز چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز از سوم شهریورماه خبر داد. ابراهیم…

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از آغاز چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز از سوم شهریورماه خبر داد.

ابراهیم شریفی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهارکرد: چهارمین جشنواره تئاتر استانی البرز از فردا(سوم شهریور) آغاز و تا ششم همین ماه ادامه دارد.

وی اظهارداشت: طی این جشنواره در مجموع نه تئاتر در پلاتوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، پلاتو رودکی و سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه می‌روند.

وی افزود: نریمان، سیارود، اوه ببخشید آقای چخوف، گندم، هتل ایران، مزادر، دویدن در میدان تاریک مین و بازی زندگی آثاری هستند که پس از بازبینی نهایی هیات داوران به مرحله اجرای عموم در این جشنواره راه یافته‌اند.

شریفی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به جدول زمان بندی آثار، در محل اجرای نمایش حاضر شده و از دیدن بهترین آثار هنرمندان حوزه نمایش استان لذت ببرند.

این مسوول ادامه داد: این آثار در چهار سانس 15:30 الی 16:30، 17الی 18، 18:30 الی 19:30 و 20 الی 22 به روی صحنه می‌روند.

معاون هنری – سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: هر یک از این آثار در نهایت دو اجرا خواهند داشت.

شریفی اضافه کرد: علاقه‌مندان برای خرید بلیت نمایش‌های این جشنواره می‌توانند به تئاتر شهر کرج و یا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز مراجعه کنند.

وی در پایان گفت: درآمد حاصل از فروش بلیت‌های این جشنواره به موسسه محک اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *