شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۲:۰۴

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: گلپایگان، شهرستانی است که علاوه بر اینکه از نظر دامپروری و کشاورزی دارای جایگاه ویژه‌ای است،…

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: گلپایگان، شهرستانی است که علاوه بر اینکه از نظر دامپروری و کشاورزی دارای جایگاه ویژه‌ای است، از لحاظ استقرار واحدهای صنعتی نیز رتبه خوبی را در استان دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در گلپایگان، محمد جعفری در بازدید از شهرک‌های صنعتی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: تولیدات صنعتی شهرستان گلپایگان در کشور دارای برند خوبی است، لذا انتظارات این شهرستان در حوزه صنعت بجا است، اما با وجود مشکلات متعدد، شهرستان از واحدهای موفقی برخوردار است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با بیان اینکه شهرک صنعتی گلپایگان سابقه زیادی دارد، گفت: رشد صنعت شهرستان گلپایگان پیشرفت خوبی را در مجموعه استان اصفهان داشته است و با 130 واحد صنعتی فعال به خوبی در حال فعالیت است.

جعفری اضافه کرد: بودجه روشنایی فاز 2 شهرک صنعتی و گازرسانی به این منطقه در سال 94 دیده شده است و این پروژه از پروژه‌های اجرایی در سال آینده خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: با تعیین نماینده‌ای برای شرکت شهرک‌های صنعتی گلپایگان، امیدواریم بتوانیم در راستای رفع مشکلات صنعتگران در راستای آمد و شد به مرکز استان گامی موثر برداشته باشیم و این نماینده موظف به پیگری مشکلات صنعتگران شهرستان و انتقال آن به استان است.

در ادامه نیز رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گلپایگان گفت: 8هزار و550 واحد صنعتی در استان مستقر و مشغول به کار هستند که همین امر اصفهان را به یک استان برتر صنعتی تبدیل کرده است که در این میان سهم شهرستان گلپایگان 2 درصد است.

علی یوسفی ادامه داد: محصولات نواحی صنعتی گلپایگان از نظر کیفی و کمی در کشور زبانزد است و سهم این شهرستان در برتری استان 4درصد است.

وی اظهار کرد: شهرک صنعتی سایپا گلپایگان با قدمتی حدود 16 سال هیچ دغدغه‌ای ندارد و نیازهای حداقلی یک صنعتگر در آن وجود دارد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاطر نشان کرد: شهرک صنعتی گلپایگان با قدمتی 27 ساله هنوز در پیچ و خم زیر ساخت‌ها به سر می‌برد که اگر به سهم 5 درصدی شرکت شهرک‌ها نگاهی بیندازیم درخواهیم یافت که اگر این سهم در این سال‌ها به شهرستان داده شده بود اکنون، مشکلات کنونی وجود نداشت.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *