دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، سردار فتح الله جمیری عصر یکشنبه در جمع کارکنان سپاه امام صادق (ع) اظهار داشت: شهید چمران در دوران…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار فتح الله جمیری عصر یکشنبه در جمع کارکنان سپاه امام صادق (ع) اظهار داشت: شهید چمران در دوران دفاع مقدس نقش بسیار مهمی را در پیروزی‌های نظام داشتند و نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورهای اسلامی نیز منشا خیرات زیادی بودند.

وی بر لزوم تلاش برای معرفی شخصیت شهید چمران به جامعه تاکید کرد و خاطرنشان کرد: به منظور رشد و تعالی جامعه اسلامی باید تلاش کنیم تا شخصیت شهید چمران در ابعاد شخصیتی، رفتاری، گفتاری و الگوپذیری به خوبی در جامعه تبیین شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه شهید چمران نمونه كامل هجرت، جهاد و شهادت بود، اضافه کرد: شهید چمران رهرویی شایسته برای سالار شهیدان و درس خوانده مکتب مولی علی (ع) بود.

چمران یکی از شهدای محوری جهان اسلام بود

وی از شهید چمران به عنوان بزرگ مجاهد جنگ‌های چریکی و پارتیزانی جبهه حق علیه باطل یاد کرد و افزود: چمران یکی از شهدای محوری جهان اسلام بود.

سردار جمیری با بیان اینکه چمران جنبش اسلامی برای مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی بود، تصریح کرد: این شهید والامقام بنیانگذار مقاومت اسلامی در لبنان، سوریه و فلسطین بوده است.

وی با بیان اینکه چمران از نمونه‌هاي ارزنده مديريت جهادي بود تاکید کرد: شهید چمران با وجود نحصیلات عالیه در علوم مختلف که داشتند ولی خود را رهروی امام و نهضت و انقلاب اسلامی می‌دانست و بلافاصله وارد عمل شد و از همه توان و ظرفیت خود استفاده کرد و در همین راه به شهادت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.