چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۲۵

ˈحمید غیاثیˈ عصر سه شنبه در همایش شوراها و سازندگی در شهرستان خنداب افزود: شوراها براساس اصل یک صدم قانون اساسی برای پیشرفت…

ˈحمید غیاثیˈ عصر سه شنبه در همایش شوراها و سازندگی در شهرستان خنداب افزود: شوراها براساس اصل یک صدم قانون اساسی برای پیشرفت برنامه های عمرانی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سایر امور رفاهی با انتخاب مردم تشکیل شده اند و مدیریت محلی را از لایه های پایین پی می گیرند.

وی ادامه داد: شوراها مهمترین پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند که باید برای توسعه همگانی شهر و روستاها تلاش کنند و بر اساس رویکرد دولت تدبیر و امید این نقش حساس را با دقت ایفا کنند.

فرماندار شهرستان خنداب گفت: پرهیز از بخشی نگری در تصمیمات، تقدم منابع ملی به منافع شخصی،رعایت تقوا در رفتار، ایجاد فضای همدلی و مشارکت در سطح روستا و شهر، همکاری با مسوولان برای احداث و بهره برداری از تجهیزات در حد امکان و کمک به فراهم کردبستر سرمایه گذاری از مهمترین اموری است پیگیری آنها امسال در شوراهای اسلامی در کنار برنامه های بدنه اجرایی دستگاهها انتظار می رود.

در این مراسم از شوراها ی اسلامی نمونه شهرها و روستاهای خنداب تقدیر شد.

شهرستان خنداب با یک هزار و 365 کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بالغ بر 58 هزار و 362 نفر در قالب 16 هزار و 681 خانوار ، دارای دوشهر، دو بخش، پنج دهستان و 85 آبادی سکنه است .

شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در مجموع 180 نفر عضو شورا دارد.ک/2

716/560/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.