جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مظفر تاجي، امام جمعه چناران صبح جمعه در اين جلسه اظهار کرد: يكي از مهمترين عوامل تغيير …

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مظفر تاجي، امام جمعه چناران صبح جمعه در اين جلسه اظهار کرد: يكي از مهمترين عوامل تغيير  وتربيت انسان شرايط گوناگون محيطي است كه مي توان با فراهم كردن محيط تربيتي مناسب در جامعه خصلتها و رفتارهاي جديد و سالم ايجاد كرد و تشكيل اين شوراي  فرهنگي سبك زندگي از ضروريات بود.

امام جمعه چناران افزود: ترويج و گسترش ازدواج، حفظ اصالت خانواده و ازدياد نسل سالم و فرهنگ سازي برای پيشگيري از گسترش مواد مخدر و طلاق و همچنين گسترش فضايل اخلاقي و تربيت نسل سالم و مومن جهت تحقق آرمانهاي اسلام وانقلاب اسلامي از جمله اهداف اين شورا است.

حجت الاسلام تاجی گفت: تحقق انتظار پويا و آماده سازي جامعه برای ظهور دولت يار و ترويج روشهاي پيشگيرانه در مقابل ابزارهاي جنگ نرم از جمله ماهواره از ديگر اهداف شوراي فرهنگي  سبك زندگي اسلامي چناران است.

وی بیان کرد: شورا هويتي حقوقي در سطح شهرستان دارد و اعضا آن تحت هيچ شرايطي حق انصراف از آن يا انحلال آن را نخواهند داشت و اعضا با ايجاد همدلي بين اعضا، مسئولين و مردم در جهت تحقق اهداف شورا از هيچ كوششي فرو گذار نکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.