یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۱۲:۳۶

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از مردم استان برای شرکت در تظاهرات ضد استکباری  ۱۳ آبـان دعوت کرد. در…

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از مردم استان برای شرکت در تظاهرات ضد استکباری  ۱۳ آبـان دعوت کرد.

در اطلاعیه این شورا آمده است: تقارن تاریخی، معنادار و پرمفهوم یوم‌الله ۱۳ آبان امسال، با روز عاشورای حسینی و برپایی تظاهرات استکبارستیزی ملت بزرگ ایران اسلامی در این روز در سراسر کشور، پاسخی رسا به ندای حق‌طلبی و حقیقت‌جویی، آزادگی و  حریت” هل من ناصر ینصرنی ” امام حسین (ع) در ظهر عاشوراست.

به همین مناسبت ویژه مراسم تظاهرات یوم‌الله سیزدهم آبان” روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” درسراسر استان قزوین از صبح روز عاشورا، ســـه ‌شـــنبـه ۱۳ آبان در محل های اعلامی با حضور خیل کثیر وفاداران و عاشقان حسینی، هیئت های مذهبی و دستجات عزاداری، وعاظ، سخنرانان و مداحان و ذاکران و پیرغلامان حسینی برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، از عموم اقشار مختلف مردم وعزاداران حضرت سید الشهداء (ع)، درخواست کرد همگام و همصدا با ملت عاشورایی  و حسینی ایران اسلامی و تمامی عاشقان به ساحت مقدس حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و همۀ وفاداران به آرمان‌های انقلاب اسلامی،  با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در  هیئات عزاداری و دسته‌جات زنجیرزنی و سینه‌زنی باشکوه هرچه تمام‌تر،  در روز عاشورای حسینی با همان روح آزادگی و جهادی حسین بن‌ علی(ع) با قدرت بیشتر، مراسم ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان امسال، یک حماسه تاریخی، حسینی و سردادن شعار همیشگی خود؛ مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل،  فریاد رسای” هیهات من الذله”حسینی را بار دیگر به گوش وجدان‌های آگاه، آزادی‌خواه و حقیقت‌طلب جهان برسانند.

این مراسم در قزوین سه شنبه ۱۳ آبان در روز عاشورا در گلزار مطهر شهداء از ساعت ۱۱ تا قبل از نماز ظهر عاشورابرگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *