جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد باقر عبدوس در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر افزود:…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد باقر عبدوس در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر افزود: این فتح از عشق رزمندگان به خدا و عزم ملی و مدیریت جهادی نشات گرفت و توانست کمر آمریکا و ایادی استکبار را بشکند.

وی با یادآوری کلام امام که فرمود این پیروزی جز با مدد الهی به دست نیامده خاطر نشان کرد: به برکت جوانان متدین و متعهد و تلاش آنها رویش ها بر ریزش ها غلبه کرده و اگر روزی امام امت فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند امروز خود آنها هم باور کرده اند که هیج غلطی نمی توانند بکنند.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به مذاکرات ایران با گروه 1+5تصریح کرد: مذاکره کنندگان ایران امروز محکم ایستاده اند و به مستکبران اعلام می کنند چاره ای جزء تسلیم در برابر اراده ملت ایران ندارند.

عبدوس با بیان این مطلب که اسلام را فقط گریه و عزاداری نیست و باید برای شادی جوانان هم چاره اندیشی شود عنوان کرد: جوانان نیاز به شادی دارند و دست اندرکاران دستگاههای فرهنگی باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا از طریق جلسه های کنترل شده و در چارچوب مسایل اسلامی انرزی جوانان تخلیه شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.