پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی عصر چهارشنبه درجلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس درشهرستان بناب با تاکید بر ضرورت…

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی عصر چهارشنبه درجلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس درشهرستان بناب با تاکید بر ضرورت حضور همه مردم در این راهپیمایی گفت: سران رژیم صهیونیستی و حامیان آنها از قدرت مسلمانان وحشت دارند و باید مردم امسال نیز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صحنه بیایند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه همبستگی مسلمانان جهان و مخصوصا مردم کشورمان با مردم مظلوم فلسطین قوت قلبی برای آنهاست، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار ملت مسلمان کشورمان از رژیم غاصب اسرائیل را به دنیا نشان می دهد.

فرج الهی با اشاره به اینکه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس نشانه همدردی با مردم مظلوم فلسطین و غزه است، افزود: دنیا این واقعیت را که امروز صهیونیست ها درتمامی ترورها و جنایات کشورهای منطقه دست دارد، قبول دارد.

وی همچنین افزود: باید مراسم روز جهانی قدس امسال در شهرستان بناب باشکوه تر و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شود.

فرماندار بناب با اشاره به اینکه روز جهانی قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ابراز داشت: باید تمامی مدیران ادرات و نیز نهادهای فرهنگی در این شهرستان برای برگزاری پرشور راهپیمایی روز جهانی قدس با هم هماهنگی های لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *