چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۷

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان رزن از دستگیری سه سارق کندوی عسل در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-…

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان رزن از دستگیری سه سارق کندوی عسل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه‌ی همدان، سرهنگ «جمشیدی» در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع سرقت کندوهای عسل در روستای پشتجین شهرستان رزن، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات، با استفاده از منابع اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی فردی به نام «ح» شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد که پس از بازجویی‌ها به بزه انتسابی با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ جمشیدی با اشاره به اینکه همدستان متهم مذکور نیز پس از شناسایی در یک اقدام پلیسی دستگیر شدند، تصریح کرد: هشت کندوی عسل سرقت شده با راهنمایی سارقان از محل مخفی‌گاه آنها کشف و ضمن تحویل آن به مالباخته، سارقان نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان رزن اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان با تلاش‌در هفته گذشته 9 گرم هروئین، 98گرم تریاک، 506 قلم انواع لوازم آرایشی و280 ثوپ انواع پوشاک غیرمجاز کشف و پنج سارق و هفت معتاد و فروشنده مواد مخدر نیز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

وی توقیف 19 دستگاه موتورسیکلت و 9 دستگاه خودرو متخلف را از دیگر اقدامات این پلیس در هفته جاری برشمرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.