پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۰

به گزارش خبرنگار ایرنا امام جمعه اندیمشک در این آیین در سخنانی گفت: امروز انقلاب اسلامی در سایه تلاش و مجاهدت حضرت امام…

به گزارش خبرنگار ایرنا امام جمعه اندیمشک در این آیین در سخنانی گفت: امروز انقلاب اسلامی در سایه تلاش و مجاهدت حضرت امام خمینی (ره) به جایگاه بسیار ارزشمندی در جهان دست یافته است.

حجت الاسلام ˈنعمت اله خدامیˈ افزود:کرامت و بزرگی انسان در نگاه و افکار امام راحل (ره) بخوبی مشخص بود و این نگاه موجب پایه گذاری انقلاب اسلامی شد.

وی گفت:امروز جهانیان پیام بیداری اسلامی را دریافته و به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، حقیقت پیام بیداری اسلامی عالمگیر شده است.

خدامی افزود:حضرت امام(ره) معجزه انقلاب اسلامی است که توانست انقلاب را به خوبی هدایت و رهبری کند.

وی گفت:پیر جماران با پیروی از سیره و منش امام علی (ع) و تکیه بر ارزش های دینی با پایه گذاری قیام بزرگی موجب زنده شدن دین و ریشه کنی استبداد غربی شد.

امام جمعه اندیمشک خواستار تشریح و تبیین افکار و شخصیت امام خمینی (ره) بین جوانان و نسل جوان شد و افزود:تبیین افکار امام موجب شناخت بیشتر نسل جدید از این عالم فرزانه خواهد شد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین در سخنانی گفت:دشمن با استفاده از گروههایی مانند تکفیری ها به دنبال شست و شوی مغزی جوانان در کشورهای مسلمان و برنامه های ضد اسلامی است اما راه به جایی نمی برد.

ˈصید عیسی داراییˈ افزود: امام خمینی (ره) راه و مسیر واقعی مبارزه با همین برنامه های ضد اسلامی دشمنان را ترسیم نمود.

وی افزود: امروز آمریکایی ها تلاش می کنند چهره ای خشن از مسلمانان ترسیم کرده و ارزش ها را در جوامع اسلامی کمرنگ کنند.

دارایی وحدت ،تعهد و خدمت بی منت را ضرورت جامعه اسلامی دانست و افزود: کم کاری مسئولان لطمه بزرگی به تشیع و عالم اسلام است و باید از فرصت های خدمت در راه رفع کاستی های جامعه اسلامی بهره برد.

فرماندار اندیمشک نیز گفت:امام خمینی (ره) با تلاش و مجاهدت خود و تکیه بر ارزش های دینی و اسلامی موجب زنده شدن دین در جامعه ایرانی شد.

ˈحمید رضا گودرزیˈ افزود: انقلاب اسلامی ایران با اعتقادی که مردم نسبت به ولایت و ارزش های اسلامی دارد، به هیچ عنوان مرعوب دشمن نخواهد شد و تلاش گسترده دشمن و ابزار رسانه ای دشمنان برای ضربه زدن به معنویت راه به جایی نخواهد برد.

وی گفت: آنچه امروز به ایران در دنیا عزت بخشیده، به برکت جایگاه ولایت فقیه است و باید با تمام توان از آن حفاظت و صیانت کرد.ک/2

7281/648

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.