سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۴

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه الیوم السابع، محمد مرسی در واکنش به برگزاری انتخابات گفت: برگزاری انتخابات مضحک و بی…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه الیوم السابع، محمد مرسی در واکنش به برگزاری انتخابات گفت: برگزاری انتخابات مضحک و بی معنی است.

منابع مصری از داخل سلول وی در زندان برج العرب گزارش دادند: محمد مرسی در ساعت تنفش از رفتن به بیرون خودداری کرد و بر ماندن در سلول و مشاهده تلویزیون مصر اصرار کرد  و به محض مشاهده استقبال گسترده مردم در برابر حوزه های اخذ رای فریاد برآورد: کودتا کامل شد و ملت ساکت نمی مانند.

این منابع به خودداری محمد مرسی از خوردن و آشامیدن اشاره کردند و هنگامی که زندانبانان برای وی غذا آوردند گفت: من روزه ام. کی رئیس جمهوری قانونی از غذای زندان می خورد؟ مردم فراموش کرده اند که ما در ماه رجب هستیم و انشاء الله فرج نزدیک است.

به گفته این منابع مرسی فریاد می کشید: کودتا مستمر خواهد بود زیرا هر خائنی با خیانت روبرو می شود و کودتا رو به زوال است و دیوارها و کاخهای شما برای شما کاری نمی کند ما به حکومت برمی گردیم و همه را محاکمه می کنیم به ویژه کسانی که دستانشان به خون آغشته است.

این منابع از آشفتگی مرسی خبر دادند و اینکه وی تلویزیون داخل سلول خود را خاموش کرد و به قرائت قرآن پرداخت و پس از مدتی دوباره فریاد کشید همه کسانی که کودتاچیان را حمایت کردند محاکمه خواهند شد و من رئیس جمهور قانونی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.