یکشنبه، ۰۷ آذر ۹۵ - ۰۲:۱۵
ورود شی نورانی اسرارآمیز به جو زمین

انتشار ویدیو ورود شی نورانی و اسرارآمیز به جو زمین توسط ناسا در حالی مورد توجه قرار گرفته است که ماه ها پیش…

انتشار ویدیو ورود شی نورانی و اسرارآمیز به جو زمین توسط ناسا در حالی مورد توجه قرار گرفته است که ماه ها پیش بود که ناسا تصاویر و فیلم‌هایی که ایستگاه بین‌المللی فضایی ناسا به زمین مخابره کرده بود در یکی از این ویدیو ها یک شی اسرارآمیز که سفینه فضایی موجود فرازمینی تخمین زده شده با سرعتی زیادی وارد جو زمین می شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

در این تصاویر و فیلم‌ها یک ورود شی نورانی اسرارآمیز به جو زمین را نشان می دهد که این شی فضایی در میان تاریکی ظاهر و سپس به سرعت در حال نزدیک شدن به جو زمین است و تا به حال دانشمندان ناسا با استناد بر رویت این شی صحبتی و نظری قطعی در خصوص فرازمینی بودن این سی نورانی ارائه نداده اند.

حضور شی نورانی اسرارآمیز و وجود موجودات فضایی یا همان فرازمینی موضوع و به عبارتی فرضه ای است که بشر سال‌ها با آن درگیر بوده و هنوز جواب قطعی برای آن نیافته است که بالاخره بیگانه‌های فرازمینی وجود دارند یا خیر؟

اگر چه رویت این شی نورانی اسرارآمیز و موارد مشابه آن به تنهایی نمی‌تواند وجود موجودات فرازمینی را ثابت کند اما می‌تواند سال‌های متمادی افکار عمومی و موسسه‌های تحقیقاتی و دانشمندان را ناچار به مطالعه و واکاوی دوباره موضوع بیگانگان فرازمینی کند.

با هم ویدیویی از ورود شی نورانی اسرارآمیز به جو زمین توسط ناسا را تماشا می کنیم.

3 دیدگاه برای “انتشار ویدیو ورود شی نورانی اسرارآمیز به جو زمین توسط ناسا !”

  1. دانا گفت:

    افکار عمومی مشغول شده که ایا فرازمینی ها هستن یا نه

  2. نارون گفت:

    اینها همش احتمالاته

  3. مستانه گفت:

    به زودی این راز هم حل خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.