سه شنبه، ۰۲ آذر ۹۵ - ۱۱:۲۲

نگرانی دانشمندان از حضور شی کروی مرموز در مقابل خورشید در حالی این روزها وضعیتی جدی به خود گرفته است که ماهواره های سازمان…

نگرانی دانشمندان از حضور شی کروی مرموز در مقابل خورشید در حالی این روزها وضعیتی جدی به خود گرفته است که ماهواره های سازمان فضایی ناسا از یک شی کروی مرموزی در منظومه شمسی به وضوح تصویر برداری کرده اند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

به همین دلیل و با رصد این شی کروی مرموز در مقابل خورشید گمانه زنی های زیادی درباره کشف یک سیاره یا ستاره جدید یا یک شی فضایی کاملا متفاوت توسط دانشمندان آغاز شده و به همین دلیل دانشمندان سراسر جهان درباره ماهیت و چگونگی حضور این جسم کروی بزرگ که تصویرش توسط ناسا از روبرو از خورشید گرفته است، نه تنها دچار سردرگمی شده اندبلکه تا به حال پاسخی برای آن ارائه نداده اند.

شی کروی مرموز در مقابل خورشید

شی کروی مرموز در مقابل خورشید

با این حال تصاویری کاملا واضح از این شی کروی مرموز توسط ماهواره های STEREO قبل  از آنکه در مقابل خورشید محو شود به ثبت رسیده است.

البته شایعات در خصوص این شی کروی مرموز در مقابل خورشید از آن جا محققان را دچار سردرگمی بیشتری کرده است که  یک شهروند مکزیک بنام پاملا جانسون نیز این تصاویر را در حساب کاربری خود در فیس بوک منتشر کرده است و همین امر به گمانه زنی و ایجاد شایعات مختلف درباره این شی را بیشتر کرده است.

شی کروی مرموز در مقابل خورشید

با این حال برخی از نظریه پردازان درباره این پدیده عجیب و حضور این شی کروی مرموز در مقابل خورشید معتقدند این شی خواه یک حجم عظیم فضایی باشد یا یک فضاپیمای بزرگ، هنوز ماهیتش برای زمینی ها مشخص نیست، اما ورود آن به منظومه شمسی کمی نگران کننده است.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]space[/highlight]

یک دیدگاه برای “نگرانی دانشمندان از حضور شی کروی مرموز در مقابل خورشید !”

  1. ارمین گفت:

    شاید انفجار بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *