چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۹۳ - ۰۳:۵۵

‌معاون برنامه‌ریزی استانداری ایلام گفت: توسعه زیرساخت‌های مهران فراهم نمودن زمینه لازم برای منطقه آزاد تجاری این شهرستان است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

‌معاون برنامه‌ریزی استانداری ایلام گفت: توسعه زیرساخت‌های مهران فراهم نمودن زمینه لازم برای منطقه آزاد تجاری این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه ایلام، دکتر «حشمت‌الله عسکری» در جریان بازدید از پایانه صادراتی صدف و بازارچه مرزی مهران اظهار کرد: در چند ماه گذشته ظرفیت صادرات از مرز بین‌المللی مهران به بیش از دو برابر رسیده و این امر فراهم کردن امکانات و شرایط و محیط مناسب برای صادرکنندگان و رانندگان حمل کالا در مرز بین‌المللی مهران را ضروری کرده است.

وی با بیان اینکه نحوه زیرساخت‌ها و ارائه خدمات در جهت بالابردن کیفیت صادرات به کشور عراق نیازمند تجدید نظر است، ادامه داد: ارائه خدمات نو به رانندگان حمل کالا و ایجاد ساز و کار جدید در صادرات باعث رونق کار و صادرات و در نتیجه آبرومندی بیشتر مرز می‌شود.

معاون استاندار بر توسعه زیرساخت‌های مرز از جزء تا کل تاکید و خاطر‌نشان کرد: وجود این زیرساخت‌ها زمینه‌ساز فراهم شدن منطقه آزاد تجاری در مهران است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *