یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا اسدی شامگاه یک شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: این محصولات فوق شامل انواع کشمش…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا اسدی شامگاه یک شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: این محصولات فوق شامل انواع کشمش تیزآبی، انگوری، کاشمری، آفتابی، برگه زردآلو، قیسی و خرما بودند که به 30 کشور جهان صادر شده است.

وی همچنین با بیان اینکه از سوی این اداره انواع دوره های آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی واحدهای تولیدی تشکیل شده است، ادامه داد: طی 6 ماهه اول سال جاری این محصولات به خارج از کشور صادر شده است و ارزش آنها نیز 238 میلیارد ریال بوده است.

اسدی با اشاره به اینکه کشورهایی همچون فرانسه، هلند، برزیل، روسیه، عراق، امارات، کویت، اکراین، اتریش، سوریه، مصر، چین و گرجستان خریداران محصولات کشاورزی بناب هستند، اظهار داشت: همچنین طی این مدت مقدار 17 هزار تن انواع کیک و محصولات لبنی به ارزش 32 میلیارد و 500 میلیون ریال از بناب به خارج از کشور صادر شده است.

رئیس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی شهرستان بناب در ادامه گفت: همچنین طی این مدت تعداد 13 هزار و 200 دستگاه انواع لوازم خانگی شامل آبگرمکن برقی، گازی، کولرآبی و بخاری گازی به ارزش 4 میلیارد ریال از شهرستان بناب به خارج از کشور صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.